Free Worldwide Shipping Over $250

Biz

hikayemiz

Larissa Jewellery,

bir aile şirketi olup ilk temelini 1987 yılında atmıştır. Günümüzde baba-kız tarafından yönetilmekte olan bu şirket, nesiller boyunca aktarılmış ve ismini ailenin en küçük bireyinden almıştır. Takının yalnızca bir aksesuar olarak kullanılmasının yanı sıra, anılarımızı bize hatırlatan, karakterimizin oluşmasında rol oynayan yaşanmışlıkları bize yansıtacak bir marka olmayı kendine hedef edinmiştir. Larissa Jewellery, kaliteli takılar üretmeyi ve sürdürülebilirliği amaçlamaktadır bu yüzden 14 ayar altın ve kaliteli pırlantalar kullanarak takıların kullanım ömrünü uzatmayı hedeflemektedir. Böylelikle hem aşırı tüketimin önüne geçmiş olup, hem de takılarımızı nesiller boyu sevgiyle aktarabilmiş olacağız.

marka

Değerlerimiz

Takının yalnızca bir aksesuar olarak kullanılmasının yanı sıra, anılarımızı bize hatırlatan, karakterimizin oluşmasında rol oynayan yaşanmışlıkları bize yansıtacak bir marka olmayı kendine hedef edinmiştir. Ait hissetmek ve özgüvenimizin farkına varmak hepimizin için önemlidir ve bize ait olan takılar da bu değeri yansıtmalıdır

14K Altın

Ürünlerimiz 14K altındır ve kaliteli pırlantalar kullanılarak tasarlanmıştır. Tercihinize bağlı olarak sarı, beyaz ve rose altın olarak üretilmektedir.

Gücünü Hisset

Kendi gücünü hisseden ve özgüvenini ortaya çıkaracağını düşünen herkesin, koleksiyonlarımızda kendinden bir parça bularak sevgiyle takmasını umuyoruz.

Nesiller Boyu

Ürünlerimizin kalitesi ve işçiliği sayesinde, onları en az anılarınız gibi sağlamlıkla saklayabilmenizi, nesiller boyu sevgiyle aktarmanızı dileriz.

X